Продавець ФОП Боднарчук М.М. розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
41 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

PROMZONA.VN.UA
Фільтри
Діапазон цін, ₴
Наявність
Країна виробник
Графік роботи
  • Понеділок
    10:0016:00
  • Вівторок
    10:0016:00
  • Середа
    10:0016:00
  • Четвер
    10:0016:00
  • Пʼятниця
    10:0016:00
  • Субота
    Вихідний
  • Неділя
    Вихідний
Контакти
+380 (98) 754-92-24
ФОП Боднарчук М.М.
Боднарчук Микола
Вінниця, Україна
promzona.vn@gmail.com+380987549224
+380 (98) 754-92-24

Індуктивні Датчики

Датчик наближення, безконтактний вимикач, індуктивний датчик, ємнісний датчик - все це по суті одне і теж. Дані датчики визначають присутність об'єкта на деякій відстані від чутливої головки датчика. Головною відмінністю від механічних кінцевих вимикачів, так званих "кінцевиків", є відсутність механічного контакту з об'єктом. Індуктивні датчики "бачать" тільки металеві об'єкти, ємнісні можуть визначати і неметалеві об'єкти - пластмасу, органічні речовини.

В даному розділі представлені індуктивні датчики південнокорейської фірми Autonics.
Для вибору конкретної моделі датчика потрібно визначиться з:
1) відстанню спрацьовування датчика - це відстань від датчика до об'єкта, при якому з'являється сигнал на виході датчика.
2) від відстані спрацювання як правило залежить розмір датчика. Для датчиків в циліндричному корпусі це діаметр різьблення корпусу датчика. Чим більше відстань спрацьовування - тим більше різьблення.
3) тип монтажу датчика - прихований чи виступаючий. У виступаючих датчиків чутлива голівка трохи виступає за межі різьблення датчика - такий датчик має більшу відстань спрацьовування, ніж датчик прихованого (плоского) монтажу, але може реагувати на наближення об'єкта збоку від чутливої головки. Прихований монтаж дозволяє встановити датчик врівень з монтажною поверхнею.
4) Характеристики виходу датчика.
По-перше, це напруга живлення. Як правило, це або постійний струм 10..30 В, або змінний струм 100...240 Ст.
По-друге, для датчиків з живленням від постійного струму на виході стоїть транзистор PNP чи NPN.
3-х провідна схема підключення:
 

У разі PNP на виході датчика при спрацьовуванні з'являється напруга (навантаження вмикається між виходом датчика і нульовим(мінусових) проводом). Навпаки, у разі NPN датчик комутує навантаження із загальним проводом (навантаження вмикається між виходом датчика і проводом живлення).
Існують датчики з живленням від постійного струму, але з 2-х провідної схемою підключення. В цьому випадку вибір NPN або PNP не потрібен.
Датчики з живленням від змінного струму як правило підключаються по 2-х провідній схемі.
4) типом спрацьовування датчика. Якщо сигнал на виході датчика з'являється при попаданні об'єкта в зону виявлення - це нормально відкритий датчик (н. о. або NO). Якщо при відсутності об'єкта на виході датчика є сигнал, а при появі об'єкта сигнал пропадає - це нормально закритий датчик (н. з або NO).
5) физическое присоединение датчика к схеме может осуществляться посредством провода со свободными концами (более дешевый вариант), или посредством коннектора (разъема). Последний вариант удобен при частых заменах датчика, а также экономит время при подключении большого числа датчиков, но за счет использования разъема повышает стоимость датчика. 

Датчик наближення, безконтактний вимикач, індуктивний датчик, ємнісний датчик

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner